Продажа
2-комн. вторички
Продаётся 2-комн. вторичка 68 м²,
м. Мемар Аджеми
1/16
Все фото
+8 фото
140 000 AZN
2 060 AZN/м²
2-комн.
Вторичка
68 м²
Площадь
4 / 5
этаж
Купчая
Ремонт
Продаётся 2-комн. вторичка 68 м²,
м. Мемар Аджеми
Nesımı rayonu 4 mkr Cavadxan kucesi 5.4 mertbesınde ORTA BLOK 2 otaqlı menzıl tecılı satlır bınanın yaxnlıqda mekdeb baxca supermarket var qaz su ısıq daymdır Kupca var ofıs haqqı 1%
Баку, 20 Yanvar Küç.
Баку, 20 Yanvar Küç.
Смотреть на карте
Насиминский р.
м. Мемар Аджеми
пос. 5-й мкр
Dasnmaz Emlak
Посредник (агент)
Hüseyn Əmlak
Агентство
Ежедневно: 09:00 – 23:00
Баку, Ясамальский р., пр. Гасан-бека Зардаби
Посмотреть все 111 предложения
№ 5206156
•
Просмотры: 876
•
Обновлено: 06.05.2026, 13:49
140 000 AZN
2 060 AZN/м²
2-комн.
Вторичка
68 м²
Площадь
4 / 5
этаж
Купчая
Ремонт
Dasnmaz Emlak
Посредник (агент)
Hüseyn Əmlak
Агентство
Ежедневно: 09:00 – 23:00
Баку, Ясамальский р., пр. Гасан-бека Зардаби
Посмотреть все 111 предложения