Продажа
2-комн. новостройки
Продаётся 2-комн. новостройка 118 м²,
м. Гянджлик
1/11
Все фото
+3 фото
259 000 AZN
2 190 AZN/м²
2-комн.
Новостройка
118 м²
Площадь
11 / 16
этаж
Купчая
Ипотека
Продаётся 2-комн. новостройка 118 м²,
м. Гянджлик
Genclik metrosunun yaxinliginda mireli qasqay ve hesen eliyev kucesinin kesismesinde 2 otaqli menzil satilir.Elave melumat ucun elaqe saxlayin
Агентство
Ежедневно: 10:00-20:00
Баку, Насиминский р., ул. Койкеб Сафаралиевой
Посмотреть все 56 предложения
№ 5206570
•
Просмотры: 1888
•
Обновлено: 01.05.2026, 16:39
259 000 AZN
2 190 AZN/м²
2-комн.
Новостройка
118 м²
Площадь
11 / 16
этаж
Купчая
Ипотека
Emin
Посредник (агент)
El Estate
Агентство
Ежедневно: 10:00-20:00
Баку, Насиминский р., ул. Койкеб Сафаралиевой
Посмотреть все 56 предложения