Продажа
4-комн. новостройки
Продаётся 4-комн. новостройка 175 м²,
Насиминский р.
1/18
Все фото
+10 фото
495 000 AZN
2 830 AZN/м²
4-комн.
Новостройка
175 м²
Площадь
19 / 20
этаж
Ремонт
Продаётся 4-комн. новостройка 175 м²,
Насиминский р.
📍Tibb Universitetinin yanında 🔹Nəsif Bəy Yusifbəyli küçəsi 🔹Yeni acılacaq metroya yaxın 🔹4 otaq - Keyfiyyətli təmir 🔹Sənəd: Müqavilə 🔹Ümumi sahə: 175 m² 🔹Mərtəbə: 20/19 🔹Əşyalar qiymətə daxildir 💰Qiymət: 495.000 ₼
Баку, Nəsib bəy Yusifbəyli küçəsi
Баку, Nəsib bəy Yusifbəyli küçəsi
Смотреть на карте
Насиминский р.
Медицинский Университет
Насиминский Базар
Служба «ASAN» №1
Aşabel xanım
Посредник (агент)
VİP House Xətai
Агентство
Ежедневно: 10:00 - 18:00
Баку, Хатаинский р., ул. Сулеймана Везирова 11
Посмотреть все 334 предложения
№ 5717644
•
Просмотры: 444
•
Обновлено: 10.05.2026, 15:34
495 000 AZN
2 830 AZN/м²
4-комн.
Новостройка
175 м²
Площадь
19 / 20
этаж
Ремонт
Aşabel xanım
Посредник (агент)
VİP House Xətai
Агентство
Ежедневно: 10:00 - 18:00
Баку, Хатаинский р., ул. Сулеймана Везирова 11
Посмотреть все 334 предложения