Продажа
2-комн. вторички
Продаётся 2-комн. вторичка 68 м²,
м. Халглар Достлугу
1/14
Все фото
+6 фото
155 000 AZN
2 280 AZN/м²
2-комн.
Вторичка
68 м²
Площадь
3 / 9
этаж
Купчая
Ипотека
Ремонт
Продаётся 2-комн. вторичка 68 м²,
м. Халглар Достлугу
Metro Xalqlar Radnoy 2 otagdır Abad Məhlə Siyaqud Şadlıg terefdə yerləşir Mənzil İpatekaya yararlı Sənəd kupça çıxarış Ofis haqqı 1 %
Агентство
Ежедневно: 10:00-20:00
Баку, Насиминский р., ул. Самеда Вургуна 34 (“AF Mall”)
Посмотреть все 320 предложения
№ 5951997
•
Просмотры: 428
•
Обновлено: Вчера, 19:29
155 000 AZN
2 280 AZN/м²
2-комн.
Вторичка
68 м²
Площадь
3 / 9
Агентство
Ежедневно: 10:00-20:00
Баку, Насиминский р., ул. Самеда Вургуна 34 (“AF Mall”)
Посмотреть все 320 предложения