Продажа
3-комн. новостройки
Продаётся 3-комн. новостройка 64 м²
1/13
Все фото
+5 фото
97 000 AZN
1 520 AZN/м²
3-комн.
Новостройка
64 м²
Площадь
2 / 18
этаж
Ипотека
Ремонт
Продаётся 3-комн. новостройка 64 м²
📍Ünvan: AAAF PARK 📍Növ:Yeni Tikili 📍Otaq:3 📍Qaz,su,işıq və lift daimi 📍Sened Müqavile 📍Mənzilin videoçəkilişinə baxmaq üçün əlaqə saxlayın… 📍Əşyalı Satılır
Агентство
Ежедневно: 10:00 – 20:00
Хырдалан, Абшеронский р., пр. Гейдара Алиева 167 ((AAAF Park)
Посмотреть все 54 предложения
№ 6003741
•
Просмотры: 451
•
Обновлено: 07.05.2026, 17:56
97 000 AZN
1 520 AZN/м²
3-комн.
Новостройка
64 м²
Площадь
2 / 18
этаж
Ипотека
Ремонт
Elvira
Посредник (агент)
Grand Home
Агентство
Ежедневно: 10:00 – 20:00
Посмотреть все 54 предложения