Продажа
4-комн. новостройки
Продаётся 4-комн. новостройка 137 м²,
м. 8 ноября
1/13
Все фото
+5 фото
480 000 AZN
3 500 AZN/м²
4-комн.
Новостройка
137 м²
Площадь
7 / 17
этаж
Купчая
Ремонт
Продаётся 4-комн. новостройка 137 м²,
м. 8 ноября
📍 İnqlab ərazisi – Azərbaycan Tibb Universiteti və Dövlət İmtahan Mərkəzi yaxınlığı 🏢 17 mərtəbəli binanın 7-ci mərtəbəsi 🛏️ 4 otaqlı 📐 137 kv.m 📄 Sənəd: Çıxarış (Kupça) 🛋️ Əşyalı və texnikalı
Баку, Səməd Vurğun küç.
Баку, Səməd Vurğun küç.
Смотреть на карте
Насиминский р.
м. 8 ноября
Служба «ASAN» №1
Ebulfez
Посредник (агент)
Nərimanov Əmlak
Агентство
Ежедневно: 09:00 – 20:00
Баку, Наримановский р., ул. Иззеддина Гасаноглы
Посмотреть все 80 предложения
№ 6013731
•
Просмотры: 257
•
Обновлено: 03.05.2026, 20:50
480 000 AZN
3 500 AZN/м²
4-комн.
Новостройка
137 м²
Площадь
7 / 17
этаж
Купчая
Ремонт
Ebulfez
Посредник (агент)
Nərimanov Əmlak
Агентство
Ежедневно: 09:00 – 20:00
Баку, Наримановский р., ул. Иззеддина Гасаноглы
Посмотреть все 80 предложения