Продажа
2-комн. новостройки
Продаётся 2-комн. новостройка 85 м²,
м. Кара Караев
1/9
Все фото
+1 фото
259 000 AZN
3 050 AZN/м²
2-комн.
Новостройка
85 м²
Площадь
2 / 17
этаж
Купчая
Ипотека
Ремонт
Продаётся 2-комн. новостройка 85 м²,
м. Кара Караев
📍Qara QarayevⓂ️ Sevinc Mall-un yanı,Premium Orbita Mtk ✅12/2-ci mərtəbəsi ✅Qanuni 2 otaq ✅Sahəsi 85kv ✅Tam əşyalı satılır ✅Təmirdən sonra yaşayış olmayıb ✅Sənəd müqavilə 💵Qiymət 259000 Xidmət haqqı 1% təşkil edir
Баку, Özbəkistan küçəsi
Баку, Özbəkistan küçəsi
Смотреть на карте
Низаминский р.
м. Кара Караев
пос. 8-й километр
Surxay
Посредник (агент)
Ev Bakı Əhmədli
Агентство
Ежедневно: 10:00 – 23:00
Баку, Хатаинский р., ул. Магомеда Хади
Посмотреть все 236 предложения
№ 6032558
•
Просмотры: 155
•
Обновлено: 13.05.2026, 20:50
259 000 AZN
3 050 AZN/м²
2-комн.
Новостройка
85 м²
Площадь
2 / 17
Агентство
Ежедневно: 10:00 – 23:00
Баку, Хатаинский р., ул. Магомеда Хади
Посмотреть все 236 предложения