Продажа
5 и более комн. новостройки
Продаётся 5-комн. новостройка 254 м²,
Хатаинский р.
1/10
Все фото
+2 фото
1 092 200 AZN
4 300 AZN/м²
5-комн.
Новостройка
254 м²
Площадь
8 / 8
этаж
Купчая
Продаётся 5-комн. новостройка 254 м²,
Хатаинский р.
REMAX-ın EKSKLÜZİV TƏKLİFİ Ağ Şəhərdə QARABAĞ ATLARININ yanındakı binada Mənzil satışa təklif olunur Ümumi sahə:254 Kv Sərbəst proyektdir Geniş və komfortlu yaşayış üçün ideal seçimdir
Баку, Ağ şəhər
Баку, Ağ şəhər
Смотреть на карте
Хатаинский р.
Аг шехер
Qədir Novruz
Посредник (агент)
Remax 1ˢᵗRealty
Агентство
Ежедневно: 09:00 – 20:00
Баку, Наримановский р., ул. Балаэми Дадашева (Zümrüd Residence)
Посмотреть все 193 предложения
№ 6041658
•
Просмотры: 185
•
Обновлено: 09.05.2026, 11:03
1 092 200 AZN
4 300 AZN/м²
5-комн.
Новостройка
254 м²
Площадь
8 / 8
этаж
Купчая
Qədir Novruz
Посредник (агент)
Remax 1ˢᵗRealty
Агентство
Ежедневно: 09:00 – 20:00
Посмотреть все 193 предложения