Продажа
2-комн. вторички
Продаётся 2-комн. вторичка 65 м²,
м. Гянджлик
1/16
Все фото
+8 фото
200 000 AZN
3 080 AZN/м²
2-комн.
Вторичка
65 м²
Площадь
3 / 9
этаж
Купчая
Ипотека
Ремонт
Продаётся 2-комн. вторичка 65 м²,
м. Гянджлик
Atatürk prospektində yerləşən daş bina! Parka birbaşa mənzərəli, qaz, su və işıq daimidir. Sakit və rahat yaşayış üçün ideal seçimdir. Mənzil çox təcili satılır, real alıcılara yerində endirim etmək mümkündür.
Агентство
Ежедневно: 10:00 - 21:00
Баку, Наримановский р., пр. Ататюрка 27
Посмотреть все 57 предложения
№ 6065841
•
Просмотры: 407
•
Обновлено: 22.04.2026, 20:57
200 000 AZN
3 080 AZN/м²
2-комн.
Вторичка
65 м²
Площадь
3 / 9
Агентство
Ежедневно: 10:00 - 21:00
Баку, Наримановский р., пр. Ататюрка 27
Посмотреть все 57 предложения