Продажа
4-комн. новостройки
Продаётся 4-комн. новостройка 174 м²,
м. 28 мая
1/8
Все фото
480 000 AZN
2 760 AZN/м²
4-комн.
Новостройка
174 м²
Площадь
4 / 16
этаж
Купчая
Продаётся 4-комн. новостройка 174 м²,
м. 28 мая
Ekskluziv satis.Neimanov rayonunda Serq bazarina yaxin qazli ve kupcali skvaznoy lahiyeli sahesi 174 kv pod mayak 4 otaq satilir.Ofis haqqi 1 faizdir.
Баку, Qarabağ küçəsi 67
Баку, Qarabağ küçəsi 67
Смотреть на карте
Наримановский р.
м. 28 мая
Шерг базар
Anar bəy
Посредник (агент)
Real Əmlak Nərimanov
Агентство
Ежедневно: 10:00 – 20:00
Баку, Наримановский р., ул. Тябриз 105/35
Посмотреть все 720 предложения
№ 6066279
•
Просмотры: 257
•
Обновлено: 09.05.2026, 22:12
480 000 AZN
2 760 AZN/м²
4-комн.
Новостройка
174 м²
Площадь
4 / 16
этаж
Купчая
Anar bəy
Посредник (агент)
Real Əmlak Nərimanov
Агентство
Ежедневно: 10:00 – 20:00
Баку, Наримановский р., ул. Тябриз 105/35
Посмотреть все 720 предложения