Продажа
4-комн. вторички
Продаётся 4-комн. вторичка 120 м²,
м. Элмляр Академиясы
1/9
Все фото
+1 фото
260 000 AZN
2 170 AZN/м²
4-комн.
Вторичка
120 м²
Площадь
6 / 9
этаж
Купчая
Ремонт
Продаётся 4-комн. вторичка 120 м²,
м. Элмляр Академиясы
Elmlər Akademiyası və İnşaatçılar metrostansiyaları arasında, Akim Abbasov küçəsi-çox əlverişli bir yerdə yerləşən mənzil satışa çıxıb. Xidmət haqqı alıcı tərəfindən 1 % təşkil edir
Агентство
Понедельник - Суббота: 10:00 - 22:00
Баку, Ясамальский р., ул. Абдуррагим бек Хагвердиева 12
Посмотреть все 42 предложения
№ 6072549
•
Просмотры: 159
•
Обновлено: 09.05.2026, 15:32
260 000 AZN
2 170 AZN/м²
4-комн.
Вторичка
120 м²
Площадь
6 / 9
этаж
Купчая
Ремонт
Səbinə
Посредник (агент)
EGO Real Estate
Агентство
Понедельник - Суббота: 10:00 - 22:00
Баку, Ясамальский р., ул. Абдуррагим бек Хагвердиева 12
Посмотреть все 42 предложения