Продажа
2-комн. вторички
Продаётся 2-комн. вторичка 50 м²,
Насиминский р.
1/14
Все фото
+6 фото
157 000 AZN
3 140 AZN/м²
2-комн.
Вторичка
50 м²
Площадь
4 / 5
этаж
Купчая
Ремонт
Продаётся 2-комн. вторичка 50 м²,
Насиминский р.
Orta blok, orta mərtəbə, fransiz layihəli 33 proekt . Bina Nəsimi metrosu, avtobus dayanacaqi, məktəb və bağçanin tam yaxinliqinlığında yerleşir .
Агентство
Ежедневно: 10:00-21:00
Баку, Насиминский р., ул. Мамедджафара Джафарова 20
Посмотреть все 338 предложения
№ 6075676
•
Просмотры: 146
•
Обновлено: 25.04.2026, 15:53
157 000 AZN
3 140 AZN/м²
2-комн.
Вторичка
50 м²
Площадь
4 / 5
этаж
Купчая
Ремонт
Öz Evim Daşınmaz Əmlak Agentliyi
Посредник (агент)
Öz Evim
Агентство
Ежедневно: 10:00-21:00
Баку, Насиминский р., ул. Мамедджафара Джафарова 20
Посмотреть все 338 предложения