Продажа
3-комн. вторички
Продаётся 3-комн. вторичка 90 м²,
пос. Бакиханова
1/24
Все фото
+16 фото
185 000 AZN
2 060 AZN/м²
3-комн.
Вторичка
90 м²
Площадь
5 / 5
этаж
Купчая
Ремонт
Продаётся 3-комн. вторичка 90 м²,
пос. Бакиханова
Bakıxanov Razin. Aygün Molun Yanı, Daş Leninqrad Proyekt 5-Mərtəbəli Binanın, 5-Ci Mərtəbəsində Qanuni 3-Otaq, Əla Təmirli Mənzil Satılır. Maraqlanmaq İstəyənlər Zəng Vursun.
Агентство
Ежедневно: 09:00- 21:00
Баку, Сабунчинский р., ул. Сакита Годжаева (Aygün Mall)
Посмотреть все 56 предложения
№ 6089990
•
Просмотры: 246
•
Обновлено: 07.05.2026, 17:55
185 000 AZN
2 060 AZN/м²
3-комн.
Вторичка
90 м²
Площадь
5 / 5
этаж
Купчая
Ремонт
Aslan Group
Посредник (агент)
Aslan Group
Агентство
Ежедневно: 09:00- 21:00
Баку, Сабунчинский р., ул. Сакита Годжаева (Aygün Mall)
Посмотреть все 56 предложения