Продажа
3-комн. новостройки
Продаётся 3-комн. новостройка 58 м²,
м. Ази Асланов
1/17
Все фото
+9 фото
108 000 AZN
1 860 AZN/м²
3-комн.
Новостройка
58 м²
Площадь
13 / 13
этаж
Купчая
Ремонт
Продаётся 3-комн. новостройка 58 м²,
м. Ази Асланов
Əhmədliyə yaxin Afrodita şadliq sarayinin yanindaa 2 otaqdan 3 otaqa duzəlmə mənzil satilir TƏCİLİ pul lazimdir....Umumi sahəsi 60 kv-dir...Sənəd muqavilədir....Kupca veriləcək...Mansart deyil lift axracan qalxir..Şirkət haqqi 1%
Агентство
Ежедневно: 10:00 - 19:00
Баку, Хатаинский р., ул. Чингизхана Керимова 42c
Посмотреть все 59 предложения
№ 6092490
•
Просмотры: 404
•
Обновлено: 11.05.2026, 22:10
108 000 AZN
1 860 AZN/м²
3-комн.
Новостройка
58 м²
Площадь
13 / 13
этаж
Купчая
Ремонт
Bahar
Посредник (агент)
Həzi Estate
Агентство
Ежедневно: 10:00 - 19:00
Баку, Хатаинский р., ул. Чингизхана Керимова 42c
Посмотреть все 59 предложения