Продажа
3-комн. новостройки
Продаётся 3-комн. новостройка 103 м²,
Насиминский р.
1/13
Все фото
+5 фото
257 000 AZN
2 500 AZN/м²
3-комн.
Новостройка
103 м²
Площадь
14 / 18
этаж
Купчая
Ипотека
Ремонт
Продаётся 3-комн. новостройка 103 м²,
Насиминский р.
Tibb universiteri və 1 saylı asan xidmətin yaxınlığında tam təmirli və əşyalı mənzil icarəyə verilir sənədlər qaydasındadır ipotekaya yararlıdır
Баку, Həsən əliyev küçəsi
Баку, Həsən əliyev küçəsi
Смотреть на карте
Насиминский р.
База Нефтчи
Служба «ASAN» №1
Melissa Azadlıq
Şükran
Посредник (агент)
Gold Əmlak 28 May
Агентство
Ежедневно: 09:30-20:00
Баку, Насиминский р., ул. Дилары Алиевой 212
Посмотреть все 354 предложения
№ 6093405
•
Просмотры: 128
•
Обновлено: 08.05.2026, 14:20
257 000 AZN
2 500 AZN/м²
3-комн.
Новостройка
103 м²
Площадь
14 / 18
этаж
Купчая
Ипотека
Ремонт
Şükran
Посредник (агент)
Gold Əmlak 28 May
Агентство
Ежедневно: 09:30-20:00
Баку, Насиминский р., ул. Дилары Алиевой 212
Посмотреть все 354 предложения