Продажа
3-комн. вторички
Продаётся 3-комн. вторичка 73 м²
1/17
Все фото
+9 фото
105 000 AZN
1 440 AZN/м²
3-комн.
Вторичка
73 м²
Площадь
3 / 5
этаж
Купчая
Ремонт
Продаётся 3-комн. вторичка 73 м²
KUPÇALI Düşmə Variant. Leninqrad.Orginal 3 otaqlı.Mənzil Xırdalanda mərkəzdə yerləşir. Bu qiymətə ev yoxdur.Yüngül təmirə ehtiyac var.Qaz su işıq daimidir.Sənədi kupçadır.
Хырдалан, Xırdalan şəhəri
Хырдалан, Xırdalan şəhəri
Смотреть на карте
Хырдалан
Əlizamin
Посредник (агент)
Əmlak 039
Агентство
Ежедневно: 09:00 - 00:00
Хырдалан, Абшеронcкий р., пр. Гейдара Алиева, 240
Посмотреть все 41 предложения
№ 6094364
•
Просмотры: 381
•
Обновлено: 08.05.2026, 12:22
105 000 AZN
1 440 AZN/м²
3-комн.
Вторичка
73 м²
Площадь
3 / 5
этаж
Купчая
Ремонт
Əlizamin
Посредник (агент)
Əmlak 039
Агентство
Ежедневно: 09:00 - 00:00
Хырдалан, Абшеронcкий р., пр. Гейдара Алиева, 240
Посмотреть все 41 предложения