Продажа
2-комн. вторички
Продаётся 2-комн. вторичка 50 м²,
м. Мемар Аджеми
1/11
Все фото
+3 фото
134 000 AZN
2 680 AZN/м²
2-комн.
Вторичка
50 м²
Площадь
5 / 5
этаж
Купчая
Ремонт
Продаётся 2-комн. вторичка 50 м²,
м. Мемар Аджеми
Orta blok. Memar Əcəmi metrosunun çıxışı, ayaqla 2 dəq-lik məsafə. 54 nömrəli məktəbin yanı. 2 otaqdan 3-ə düzəlmə. Tam təmirlidir, əşyaları ilə bir satılır.
Баку, 20 Yanvar küç.
Баку, 20 Yanvar küç.
Смотреть на карте
Насиминский р.
м. Мемар Аджеми
Öz Evim Daşınmaz Əmlak Agentliyi
Посредник (агент)
Öz Evim
Агентство
Ежедневно: 10:00-21:00
Баку, Насиминский р., ул. Мамедджафара Джафарова 20
Посмотреть все 339 предложения
№ 6099762
•
Просмотры: 85
•
Обновлено: 04.05.2026, 16:29
134 000 AZN
2 680 AZN/м²
2-комн.
Вторичка
50 м²
Площадь
5 / 5
этаж
Купчая
Ремонт
Öz Evim Daşınmaz Əmlak Agentliyi
Посредник (агент)
Öz Evim
Агентство
Ежедневно: 10:00-21:00
Баку, Насиминский р., ул. Мамедджафара Джафарова 20
Посмотреть все 339 предложения