Продажа
2-комн. новостройки
Продаётся 2-комн. новостройка 70 м²,
пос. Масазыр
1/7
Все фото
52 500 AZN
750 AZN/м²
2-комн.
Новостройка
70 м²
Площадь
8 / 8
этаж
Ремонт
Продаётся 2-комн. новостройка 70 м²,
пос. Масазыр
Elim yandi menzil satilir Rahat nefese yasayis komlleksi Lift var Qaz var Su isiq daimdir.Lift qapiya geder qalxir Iceride gorduyunuz esyalarda qalacaq 70 kv/m bele bir furset ele dusmez Qiymet sondur Al ver KIRAYE
Агентство
Ежедневно: 09:00 - 21:00
Баку, Абшеронский р-н ., пос. Масазыр, ул. Куртулуш 93
Посмотреть все 36 предложения
№ 6101140
•
Просмотры: 161
•
Обновлено: 05.05.2026, 09:55
52 500 AZN
750 AZN/м²
2-комн.
Новостройка
70 м²
Площадь
8 / 8
этаж
Ремонт
Mr Emlak
Посредник (агент)
Mr Əmlak
Агентство
Ежедневно: 09:00 - 21:00
Баку, Абшеронский р-н ., пос. Масазыр, ул. Куртулуш 93
Посмотреть все 36 предложения