Продажа
4-комн. новостройки
Продаётся 4-комн. новостройка 185 м²,
м. Иншаатчылар
1/15
Все фото
+7 фото
570 000 AZN
3 080 AZN/м²
4-комн.
Новостройка
185 м²
Площадь
8 / 17
этаж
Купчая
Ипотека
Ремонт
Продаётся 4-комн. новостройка 185 м²,
м. Иншаатчылар
Kod 4830 Satılır 4 otaqlı 185 m2. 8-ci mərtəbə. Geniş, təmiz. Yaxşı mebel və məişət texnikası. Hündür tavanlar. Böyük vanna otağı. İki vanna otağı. Böyük qonaq otağı. Üç yataq otağı. Böyük zal. Geniş parkovka və gözəl qapalı həyət.
Баку, Mirəli Seyidov küç.
Баку, Mirəli Seyidov küç.
Смотреть на карте
Ясамальский р.
м. Иншаатчылар
м. Элмляр Академиясы
Служба «ASAN» №3
Ясамальский базар
Javahir Residence
CASPRO Daşınmaz Əmlak Agentliyi
Посредник (агент)
CASPRO
Агентство
Ежедневно: 09:00 – 18:00
Баку, Хатаинский р., пр. Нобеля 15 (Azure Бизнес Центр)
Посмотреть все 64 предложения
№ 6102642
•
Просмотры: 102
•
Обновлено: 06.05.2026, 00:38
570 000 AZN
3 080 AZN/м²
4-комн.
Новостройка
185 м²
Площадь
8 / 17
Агентство
Ежедневно: 09:00 – 18:00
Баку, Хатаинский р., пр. Нобеля 15 (Azure Бизнес Центр)
Посмотреть все 64 предложения