Продажа
2-комн. вторички
Продаётся 2-комн. вторичка 86 м²,
м. Элмляр Академиясы
1/14
Все фото
+6 фото
260 000 AZN
3 020 AZN/м²
2-комн.
Вторичка
86 м²
Площадь
2 / 5
этаж
Купчая
Ремонт
Продаётся 2-комн. вторичка 86 м²,
м. Элмляр Академиясы
Elmlər Akademiyası metrosuna 5 dəqiqə ayaqla məsafədə Stalinka layihəli köhnə tikili binada 2 otaq ,86 kv.m,5/2 ,Təmirli mənzil satılır.Keyfiyyətli təmir olunub.İstilik sistemi kombi. Sənəd : Çıxarış (kupça) Qiymət : 260 000 AZN Xidmət haqqı - 1 %
Агентство
Ежедневно: 10:00-19:00
Баку, Хатаинский р., ул. Афияддина Джалилова
Посмотреть все 342 предложения
№ 6103151
•
Просмотры: 83
•
Обновлено: 09.05.2026, 17:58
260 000 AZN
3 020 AZN/м²
2-комн.
Вторичка
86 м²
Площадь
2 / 5
этаж
Купчая
Ремонт
Esmira xanım
Посредник (агент)
Bayramlı Əmlak
Агентство
Ежедневно: 10:00-19:00
Баку, Хатаинский р., ул. Афияддина Джалилова
Посмотреть все 342 предложения