Продажа
4-комн. вторички
Продаётся 4-комн. вторичка 100 м²,
пос. 9-й мкр
1/12
Все фото
+4 фото
225 000 AZN
2 250 AZN/м²
4-комн.
Вторичка
100 м²
Площадь
7 / 9
этаж
Купчая
Ипотека
Ремонт
Продаётся 4-комн. вторичка 100 м²,
пос. 9-й мкр
Menzil 9 cu mikrarayonda yerlesir qanuni 4 otaqdan ibaretdir 100kv. Kunc menzil deyil Bina yuksek infrastrukturdadi Yaxinliqda butun iaşə abyektleri var Eşyali satilir qismen Ofia hakki 1 %
Баку, Adil Məmmədov k.
Баку, Adil Məmmədov k.
Смотреть на карте
Бинагадинский р.
пос. 9-й мкр
Fuad
Посредник (агент)
ARZ Group
Агентство
Ежедневно: 10:00 - 19:00
Баку, Бинагадинский р., ул. Джафара Хандана
Посмотреть все 105 предложения
№ 6111619
•
Просмотры: 66
•
Обновлено: 08.05.2026, 16:03
225 000 AZN
2 250 AZN/м²
4-комн.
Вторичка
100 м²
Площадь
7 / 9
Агентство
Ежедневно: 10:00 - 19:00
Баку, Бинагадинский р., ул. Джафара Хандана
Посмотреть все 105 предложения