Продажа
3-комн. новостройки
Продаётся 3-комн. новостройка 102 м²,
м. Шах Исмаил Хатаи
1/16
Все фото
+8 фото
359 000 AZN
3 520 AZN/м²
3-комн.
Новостройка
102 м²
Площадь
4 / 16
этаж
Купчая
Ипотека
Ремонт
Продаётся 3-комн. новостройка 102 м²,
м. Шах Исмаил Хатаи
Xətai metro stansiyası yanında böyük həyətyanı sahəsi olan kompleksdə 3 otağa düzəlmə mənzil tam əşyalı formada satılır. Ətraflı məlumat üçün əlaqə sazlayın. Ofis haqqı 1%.
Агентство
Ежедневно: 10:00-19:30
Баку, Ясамальский р., ул. Асада Ахмедова 38
Посмотреть все 360 предложения
№ 6112800
•
Просмотры: 39
•
Обновлено: 08.05.2026, 17:26
359 000 AZN
3 520 AZN/м²
3-комн.
Новостройка
102 м²
Площадь
4 / 16
Агентство
Ежедневно: 10:00-19:30
Баку, Ясамальский р., ул. Асада Ахмедова 38
Посмотреть все 360 предложения