Продажа
2-комн. новостройки
Продаётся 2-комн. новостройка 53 м²,
м. Ази Асланов
1/5
Все фото
153 000 AZN
2 890 AZN/м²
2-комн.
Новостройка
53 м²
Площадь
3 / 17
этаж
Купчая
Ипотека
Ремонт
Продаётся 2-комн. новостройка 53 м²,
м. Ази Асланов
17/3-u Xetai rayonu Hezi Aslanov metrosu çıxışında Yeni tikili binada Sahesi 56 kvm olan 2 otağa duzelme Ela temirli menzil satılır Qaz su işiq daimidir , İstilik sistemi Kombidi . Sened Kupca . Qiyməti 153 000 manat
Агентство
Ежедневно: 09:00 - 21:00
Баку, Хатаинский р., ул. Магомеда Хади
Посмотреть все 99 предложения
№ 6113166
•
Просмотры: 54
•
Обновлено: 08.05.2026, 18:35
153 000 AZN
2 890 AZN/м²
2-комн.
Новостройка
53 м²
Площадь
3 / 17
Агентство
Ежедневно: 09:00 - 21:00
Баку, Хатаинский р., ул. Магомеда Хади
Посмотреть все 99 предложения