Продажа
2-комн. новостройки
Продаётся 2-комн. новостройка 90 м²,
м. Элмляр Академиясы
1/12
Все фото
+4 фото
275 000 AZN
3 060 AZN/м²
2-комн.
Новостройка
90 м²
Площадь
6 / 7
этаж
Купчая
Ипотека
Ремонт
Продаётся 2-комн. новостройка 90 м²,
м. Элмляр Академиясы
Nərimanov Heykəli Mərkəzi Park Yanında Yenitikili Ümumi Sahəsi 90 kv 2 otaq 6/7 tam təmirli pol parket kombi sistemi skvaznoy 2 c/y Lift Əşyalı Satılır.2 Balkonu var Mərkəzi Parka Baxır.Qaz Kupça.Real Alıcıya Endirim Olacaq.
Агентство
Понедельник - Субботa: 10:00-20:00
Баку, Насиминский р., ул. Рашида Бейбудова 64
Посмотреть все 207 предложения
№ 6114864
•
Просмотры: 51
•
Обновлено: 09.05.2026, 13:59
275 000 AZN
3 060 AZN/м²
2-комн.
Новостройка
90 м²
Площадь
6 / 7
Агентство
Понедельник - Субботa: 10:00-20:00
Баку, Насиминский р., ул. Рашида Бейбудова 64
Посмотреть все 207 предложения