Продажа
3-комн. новостройки
Продаётся 3-комн. новостройка 100 м²,
м. Мемар Аджеми
1/15
Все фото
+7 фото
267 000 AZN
2 670 AZN/м²
3-комн.
Новостройка
100 м²
Площадь
7 / 16
этаж
Купчая
Ипотека
Ремонт
Продаётся 3-комн. новостройка 100 м²,
м. Мемар Аджеми
Ecemi metrosu Yegane sadliq sarayinin yaxinliginda 2otaqdan 3otaga duzeldilmis orta temirli menzil satilir. Menzilin kupcasi var ipotekaya tam yararlidir. Menzil esyali sekilde satilir. Etrafli melumat ucun elaqe saxlayin.
Агентство
Понедельник – Воскресенье: 10:00-20:00
Баку, Нариманоский р., ул. Гасана Алиева 107
Посмотреть все 95 предложения
№ 6116287
•
Просмотры: 38
•
Обновлено: 09.05.2026, 19:42
267 000 AZN
2 670 AZN/м²
3-комн.
Новостройка
100 м²
Площадь
7 / 16
Агентство
Понедельник – Воскресенье: 10:00-20:00
Баку, Нариманоский р., ул. Гасана Алиева 107
Посмотреть все 95 предложения